![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/09/Καμπουρης-Τηλέμαχος3-2.webp)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/09/Καμπουρης-Τηλέμαχος3-2.webp)
Σαν να ξαναζούμε για λίγο την ανεμελιά της πιο όμορφης ηλικίας.
Σημερα όλα τα σχολεία της πόλης μας και των χωριών μας πλημμύρισαν απο παιδικές φωνές.
Τα σχολεία μας, στην καλύτερη κατάσταση που ήταν ποτέ την τελευταία δεκαετία, υποδέχτηκαν μαθητές και μαθήτριες για την καθιερωμένη ευλογία και ευχή: Να έχουν καλή πρόοδο, καλή προκοπή και πολλές χαρες. Μια χρόνια εποικοδομητική, δημιουργική, γεμάτη υγεία και διάθεση για συστηματική δουλειά προκειμένου να τους φέρει ένα βήμα πιο κοντά στους στόχους τους.
Από την καρδιά μας.
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306740099_470621471744816_6626940450223353911_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=w_Z-padgPq8AX_t3XI0&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AT9NrKHA6mx1YY6mY7My1mFaD1vNRj8U0zwj3H6r6YkN-g&oe=6325FE00)
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306740099_470621471744816_6626940450223353911_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=w_Z-padgPq8AX_t3XI0&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=00_AT9NrKHA6mx1YY6mY7My1mFaD1vNRj8U0zwj3H6r6YkN-g&oe=6325FE00)
140140