![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ.webp)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ.webp)
Άλλο ένα τραγικό περιστατικό από την κυβέρνηση της ΝΔ που παίζει με την υγειά και δείχνει ανίκανη να βρει λύσεις ακόμα και στα ποιο απλά πράγματα , κλιμάκιο του υπουργείου υγείας επισκέφτηκε την περιοχή μας αλλά όχι το μεγαλύτερο νοσοκομείο της περιφέρειας αλλά ούτε ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό , με λίγα λόγια επιβεβαιώνουν τα λεγόμενα όλου του κόσμου για την ανυπαρξία τους , προτίμησαν να κλειστούν σε γραφεία της περιφέρειας για την ασφάλεια των φωτογραφιών τους , δυστυχώς με την κάλυψη τοπικών αρχόντων που ξεχάσαν ότι ο κόσμος τους ψηφίζεις , βάζοντας πλάτη στην κεντρική εξουσία που συνεχίζει την εγκατάλειψη και την υποβάθμιση της υγείας στα Δωδεκάνησα .
Ο Βασίλης Κινούς με ανάρτηση του στο διαδίκτυο μεταφέρει το γεγονός
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/kinoys-vasilis.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/kinoys-vasilis.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/kinousvasilis_1-1024x1024.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/kinousvasilis_1-1024x1024.jpg)