![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/Καμπουρης-Τηλέμαχος3-1.webp)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/Καμπουρης-Τηλέμαχος3-1.webp)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/309042527_475495017961825_5572757242812515235_n-1170x878-1-1024x768.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2022/10/309042527_475495017961825_5572757242812515235_n-1170x878-1-1024x768.jpg)
Με τους Προέδρους των Κοινοτήτων της Νότιας Ρόδου είχε συνάντηση ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Έργων Τηλέμαχος Καμπούρης, για τον κατάρτιση του Τεχνικού Προγράμματος του 2023. Η σύσκεψη έγινε στο Γεννάδι.
Όπως ο ίδιος δήλωσε μετά τη σύσκεψη:
“Άπαντες παρόντες, οι κ.κ. Καλαποδάκης, Ζανεττάκης, Λάμπρου, Καραγιάννης, Κώστας, Κούγκρας, Ακκούρης , Βούκκης και Παπασάββας.
Με την παρουσία του Εντεταλμένου Συμβούλου Νότιας Ρόδου Σάββα Καραταπάνη, κατατέθηκαν σημαντικές προτάσεις έργων σε μια περιοχή που έχει ανάγκη παρεμβάσεων αλλά που παράλληλα έχει τις μεγαλύτερες προοπτικές ανάπτυξης.
Συνεχίζουμε με συναντήσεις εργασίας στις υπόλοιπες ενότητες αφουγκραζόμενοι τους ανθρώπους που γνωρίζουν από πρώτο χέρι τις ανάγκες των χωριών τους”.
![](https://realvoice995.gr/wp-content/uploads/2022/10/308610782_475495027961824_8210662690213022540_n-1024x768.jpg)
![](https://realvoice995.gr/wp-content/uploads/2022/10/308610782_475495027961824_8210662690213022540_n-1024x768.jpg)