![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/03/F7B173BD-A7D2-4B91-97E7-342CE87AEDE1.jpeg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/03/F7B173BD-A7D2-4B91-97E7-342CE87AEDE1.jpeg)
Συγκλονισμένη είναι και πάλι η τοπική κοινωνία της Ρόδου καθώς σήμερα τα ξημερώματα έφυγε από τη ζωή μέσα στον ύπνο του ο Δημήτρης Καραγιάννης, υπάλληλος της ΔΕΥΑΡ και πατέρας τριών παιδιών .
Ο Δημήτρης ήταν γιός του Λάρη Καραγιάννη ο οποίος είχε διατελέσει επί σειρά ετών αντιδήμαρχος Ρόδου και Δημοτικός Σύμβουλος.
Η είδηση του αιφνίδιου θανάτου του 52χρονου συμπολίτη μας, βύθισε στο πένθος την οικογένεια, τους φίλους και όλους τους εργαζόμενους της ΔΕΥΑΡ οι οποίοι πληροφορήθηκαν σήμερα την θλιβερή είδηση.
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/03/κουνακης-8.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/03/κουνακης-8.jpg)