Στις εορταστικές εκδηλώσεις για την εορτή της Αγίας Μαρίνας στην Απολακκιά,παρευρέθηκε την Κυριακή 16/07/2023 ο υποψήφιος Δήμαρχος Ρόδου κος Σάββας Μ.Διακοσταματίου.Ο κύριος Διακοσταματίου συνοδευόμενος από πολυπληθή ομάδα συνεργατών,μετά το πέρας του εσπερινού συνομίλησε με κατοίκους της περιοχής και συμμετείχε στο λαϊκό γλέντι που διοργάνωσε ο τοπικός πολιτιστικός σύλλογος της Δ.Κ Απολακκιάς.
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021609-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021609-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021613-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021613-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021612-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021612-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021614-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021614-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021611-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021611-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021610-1024x576.jpg)
![](https://nea24.gr/wp-content/uploads/2023/07/1000021610-1024x576.jpg)